Osiągnięcia w konkursach

Z dumą prezentujemy podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

Serdecznie gratulujemy zdobytych w konkursach laurów!

 

Konkursy międzynarodowe

 

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”

Wynik bardzo dobry

  • Mikołaj Badowski – klasa III
  • Sara Charazińska – klasa III

Wyróżnienia

  • Kaito Korczeniewski – klasa III
  • Maja Kalara – klasa III
  • Julia Wikariak – klasa III
  • Marek Wawrykiewicz – klasa IV
  • Jerzy Zumbrzycki – klasa IV
  • Michał Młyniec – klasa IV
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Marianna Ludziak – klasa VII
  • Kinga Dopierała – klasa VIII
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII

 

Konkursy ogólnopolskie

 

Ogólnopolski konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Finalistka:

  • Sara Charazińska – klasa III

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Tarnas – klasa I
  • Magdalena Skoczek – klasa I
  • Miłosz Zagórski – klasa I
  • Szymon Sejdak – klasa I
  • Wojciech Kłudkiewicz – klasa I
  • Hanna Domańska – klasa II
  • Zuzanna Krasny – klasa II
  • Julia Wikariak – klasa III
  • Michał Młyniec – klasa IV
  • Melania Piekarzewska – klasa VI

 

Ogólnopolski konkurs „Z ortografią na co dzień”

Finalistka:

  • Marianna Ludziak – klasa VII

Wyróżnienia:

  • Tymon Chlebicki – klasa VI
  • Pola Wojtowska – klasa VII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Łukasz Sobczak – klasa VII
  • Ignacy Skłodowski – klasa IV

 

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia 2019

W kategorii klas I-III:

Laureat:

  • Sara Charazińska - klasa III

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia”:

  • Miłosz Zagórski - klasa I
  • Julia Wikariak - klasa III
  • Maxymilian Tulimowski - klasa III
  • Natalia Chlebicka - klasa III

W kategorii klas IV-VI:

Laureat:

  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt - klasa VI

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia”:

  • Dominik Swieboda - klasa VI

W kategorii klas VII-VIII:

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia”:

  • Anna Benczak - klasa VIII
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego Edi „Pingwin”

Laureaci:

  • Karolina Gasparska - klasa V (3. miejsce)
  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V (5. miejsce)

Wyróżnienia:

  • Ewa Benczak – klasa VI
  • Marcel Tulimowski – klasa VI

 

Ogólnopolski konkurs tematyczny Olimpus z Mitologii

Laureatka:

  • Melania Piekarzewska - klasa VI (9. miejsce)

 

Olimpus - ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka polskiego (sesja jesienna)

Laureaci:

  • Melania Piekarzewska – klasa VI (3. miejsce)
  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V (5. miejsce)
  • Mariannna Ludziak – klasa VII (12. miejsce)
  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt – klasa VI (15. miejsce)

 

Olimpus – ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego (sesja zimowa)

Laureaci:

  • Natalia Swieboda - klasa IV (3. miejsce)
  • Viet Nguyen - klasa IV (3. miejsce)
  • Marek Wawrykiewicz - klasa IV (3. miejsce)
  • Kuba Godlewski - klasa IV (3. miejsce)
  • Joy Masny - klasa IV (3. miejsce)
  • Iga Wołek - klasa IV (3. miejsce)
  • Jan Olszewski - klasa IV (3. miejsce)
  • Nina Gawrych - klasa IV (3. miejsce)
  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V (5. miejsce)
  • Anna Chylińska - klasa V (7. miejsce)
  • Kajetan Leśnodorski - klasa V (10. miejsce)
  • Tymon Chlebicki - klasa VI (5. miejsce)
  • Dawid Piasek - klasa VI (8. miejsce) 
  • Agata Fabrowicz - klasa VI (9. miejsce) 
  • Łukasz Sobczak - klasa VII (3. miejsce) 
  • Maksymilian Wawrykiewicz - klasa VII (5. miejsce)
  • Marianna Ludziak - klasa VII (5. miejsce)
  • Alicja Miłaszewicz - klasa VII (6. miejsce)
  • Mikołaj Gasparski - klasa VII (9. miejsce)
  • Julia Podczaska - klasa VII (9. miejsce)
  • Mikołaj Stryjek - klasa VII (10. miejsce)
  • Michał Tuszyński - klasa VIII (6. miejsce)
  • Wiktoria Kalara - klasa VIII (7. miejsce)
  • Antonina Błaszczak - klasa VIII (7. miejsce)
  • Kinga Dopierała - klasa VIII (7. miejsce)
  • Emilia Marchwińsk - klasa VIII (7. miejsce)
  • Tymon Skoniecki - klasa VIII (9. miejsce)
  • Julia Szewczyk - klasa VIII (9. miejsce)
  • Tomasz Chyliński - klasa VIII (10. miejsce)

 

Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa z języka angielskiego

Laureaci: 

  • Magdalena Skoczek - klasa I(3. miejsce) 
  • Aleksandra Tarnas - klasa I(5. miejsce) 
  • Wojciech Kłudkiewicz - klasa I(10. miejsce) 
  • Aleksandra Wolska - klasa I(11. miejsce) 
  • Piotr Matera - klasa I(13. miejsce) 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2019:

Wynik bardzo dobry:

  • Valentino Ortiz Posada - klasa VI
  • Łukasz Sobczak - klasa VII
  • Anna Benczak - klasa VIII
  • Kinga Dopierała - klasa VIII
  • Aleksandra Szczerbak - klasa VIII

Wynik dobry:

  • Viet Nguyen - klasa IV
  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V
  • Gaja Goździowska - klasa VI
  • Oksana Soroka Kander - klasa VI
  • Pola Wojtowska - klasa VII
  • Julia Podczaska - klasa VII
  • Antonina Błaszczak - klasa VIII
  • Barbara Wróż - klasa VIII
  • Liliana Piętka - klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs ZUCH z języka angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci:

  • Zuzanna Tryzybowicz – klasa III
  • Julia Wikariak – klasa III

 

Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Wyróżnienia:

  • Kazimierz Ziółkowski – klasa V
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Kinga Dopierała – klasa VIII
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci:

  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V (6. miejsce)
  • Anna Chylińska - klasa V (7. miejsce)
  • Nina Chaczbabian - klasa V (9. miejsce)
  • Mateusz Pawlak - klasa V (10. miejsce)
  • Pola Wojtowska - klasa VII (5. miejsce)
  • Julia Podczaska  - klasa VII (6. miejsce)
  • Anna Król - klasa VII (7. miejsce)
  • Maria Bednarczuk - klasa VII (7. miejsce)
  • Alicja Miłaszewicz - klasa VII (8. miejsce)
  • Marianna Ludziak - klasa VII (8. miejsce)
  • Antonina Błaszczak - klasa VIII (2. miejsce)
  • Aleksandra Szczerbak - klasa VIII (4. miejsce)
  • Julia Plesiewicz - klasa VIII (5. miejsce)
  • Julia Szewczyk - klasa VIII (5. miejsce)
  • Liliana Piętka - klasa VIII (6. miejsce)

Wyróżnienia:

  • Nina Mamot - klasa V
  • Szymon Romanów - klasa V
  • Ignacy Ułanowski - klasa V
  • Dominik Swieboda - klasa VI
  • Marcel Tulimowski - klasa VI
  • Maksymilian Wawrykiewicz - klasa VII
  • Łukasz Sobczak - klasa VII
  • Mikołaj Stryjek - klasa VII
  • Mikołaj Gasparski - klasa VII
  • Wiktoria Kalara - klasa VIII
  • Mikołaj Machniewski - klasa VIII
  • Tymon Skoniecki - klasa VIII
  • Patrycja Skulimowska - klasa VIII
  • Anna Benczak - klasa VIII
  • Michał Tuszyński - klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem  THE BAT KID 2018

Laureaci:

  • Marianna Ludziak - klasa VII (1. miejsce)
  • Kazimierz Ziółkowski - klasa V (2. miejsce)
  • Dominik Swieboda - klasa VI (2. miejsce)
  • Dawid Piasek - klasa VI (2. miejsce)
  • Valentino Ortiz Posada - klasa VI (2. miejsce)
  • Ewa Benczak - klasa VI (3. miejsce)
  • Gabriela Leśnodorska - klasa VI (3. miejsce)
  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt - klasa VI (3. miejsce)
  • Anna Chylińska - klasa V (3. miejsce)
  • Kajetan Leśnodorski - klasa V (3. miejsce)
  • Natalia Swieboda - klasa IV (3. miejsce)
  • Stanisław Lach - klasa VI (3. miejsce)
  • Nina Mamot - klasa V (3. miejsce)
  • Anna Benczak - klasa VIII (3. miejsce)
  • Antonina Błaszczak - klasa VIII (3. miejsce)
  • Tymon Skoniecki - klasa VIII (3. miejsce)
  • Łukasz Sobczak - klasa VII (3. miejsce)

 

Ace 2018 Ogólnopolski konkurs języka angielskiego JERSZ – English Ace 2019

Laureatka 1 miejsca:

  • Anna Benczak - klasa VIII

Wynik bardzo dobry:

  • Natalia Swieboda – klasa IV
  • Viet Nguyen – klasa IV
  • Iga Wołek – klasa IV
  • Helena Moritz – klasa IV
  • Kuba Godlewski – klasa IV
  • Jan Olszewski – klasa IV
  • Nina Gawrych – klasa IV
  • Marek Wawrykiewicz – klasa IV
  • Nina Chaczbabian – klasa V
  • Ignacy Ułanowski – klasa V
  • Mateusz Pawlak – klasa V
  • Anna Chylińska – klasa V
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Oksana Soroka Kander – klasa VI
  • Igor Kita – klasa VI
  • Gabriela Leśnodorska – klasa VI
  • Agata Fabrowicz – klasa VI
  • Valentino Ortiz Posada – klasa VI
  • Dawid Piasek – klasa VI
  • Magdalena Badowska – klasa VI
  • Ignacy Berak – klasa VI
  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt – klasa VI
  • Ewa Benczak – klasa VI
  • Łukasz Sobczak – klasa VII
  • Pola Wojtowska – klasa VII
  • Marianna Ludziak – klasa VII
  • Mikołaj Stryjek – klasa VII
  • Alicja Miłaszewicz – klasa VII
  • Mikołaj Gasparski – klasa VII
  • Julia Podczaska – klasa VII
  • Maksymilian Wawrykiewicz – klasa VII
  • Adam Sanecki – klasa VII
  • Tymon Skonieczny – klasa VIII
  • Kinga Dopierała – klasa VIII
  • Aleksandra Szczerbak – klasa VIII
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII
  • Mikołaj Machniewski – klasa VIII
  • Michał Tuszyński – klasa VIII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Emilia Marchwińska – klasa VIII
  • Magdalena Rolska – klasa VIII
  • Julia Szewczyk – klasa VIII
  • Tomasz Chyliński – klasa VIII

Wynik dobry:

  • Jerzy Zumbrzycki – klasa IV
  • Wiktor Wnęk – klasa IV
  • Nina Mamot – klasa V
  • Maja Pawlak – klasa V
  • Karolina Gasparska – klasa V
  • Patryk Janas-Kotlewski – klasa VII
  • Andrzej Miłaszewicz – klasa VII
  • Anna Król – klasa VII
  • Liliana Piętka – klasa VIII
  • Julia Plesiewicz – klasa VIII
  • Zuzanna Poncyljusz – klasa VIII
  • Patrycja Skulimowska – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego English High Flier 2018 organizowany przez JERSZ Łowcy Talentów:

Wynik bardzo dobry:

  • Ignacy Ułanowski – klasa V
  • Kazimierz Ziółkowski – klasa V
  • Mateusz Pawlak – klasa V
  • Maja Pawlak – klasa V
  • Pola Wojtowska – klasa VII
  • Amelia Materna - klasa VII
  • Łukasz Sobczak - klasa VII
  • Julia Podczaska - klasa VII
  • Maksymilian Wawrykiewicz - klasa VII
  • Aleksandra Szczerbak – klasa VIII
  • Kinga Dopierała - klasa VIII

Wynik dobry:

  • Nina Chaczbabian – klasa V
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Magdalena Rolska - klasa VIII
  • Anna Benczak - klasa VIII
  • Antonina Błaszczak - klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs języka polskiego ALBUS 2019 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci:

  • Natalia Swieboda – klasa IV (10. miejsce)
  • Kazimierz Ziółkowski – klasa V (2. miejsce)
  • Ewa Benczak – klasa VI (9. miejsce)
  • Anna Król – klasa VII (9. miejsce)
  • Wiktoria Kalara - klasa VIII (5. miejsce)
  • Zuzanna Poncyljusz - klasa VIII (5. miejsce)
  • Patrycja Skulimowska - klasa VIII (5. miejsce)
  • Julia Szewczyk - klasa VIII (7. miejsce)
  • Tymon Skoniecki - klasa VIII (7. miejsce)
  • Emilia Marchwińska - klasa VIII (7. miejsce)
  • Tomasz Chyliński - klasa VIII (10. miejsce)

Wyróżnienia

  • Jan Olszewski – klasa IV
  • Iga Wołek – klasa IV
  • Marek Wawrykiewicz – klasa IV
  • Joy Masny – klasa IV
  • Kuba Godlewski – klasa IV
  • Mateusz Pawlak – klasa V
  • Maja Pawlak – klasa V
  • Anna Chylińska – klasa V
  • Nina Chaczbabian – klasa V
  • Kajetan Leśnodorski – klasa V
  • Karolina Gasparska – klasa V
  • Melania Piekarzewska – klasa VI
  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt – klasa VI
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Łukasz Sobczak – klasa VII
  • Julia Podczaska – klasa VII
  • Marianna Ludziak – klasa VII
  • Alicja Miłaszewicz – klasa VII
  • Paweł Wnęk – klasa VIII
  • Aleksandra Szczerbak – klasa VIII
  • Julia Plesiewicz – klasa VIII
  • Anna Benczak – klasa VIII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Magdalena Rolska – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny ALBUS 2019 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci:

  • Dominik Swieboda – klasa VI (8. miejsce)
  • Marianna Ludziak – klasa VII (3. miejsce)
  • Michał Tuszyński – klasa VIII (8. miejsce)
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII (10. miejsce)
  • Kinga Dopierała – klasa VIII (10. miejsce)

Wyróżnienia:

  • Józef Pałda – klasa VI
  • Maksymilian Wawrykiewicz - klasa VII
  • Łukasz Sobczak - klasa VII
  • Julia Szewczyk – klasa VIII
  • Barbara Wróż – klasa VIII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Tomasz Chyliński – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs MULTITEST 2018 z matematyki organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Laureaci:

  • Maksymilian Wawrykiewicz – klasa VII (4. miejsce)
  • Marianna Ludziak – klasa VII (6. miejsce)
  • Łukasz Sobczak – klasa VII (7. miejsce)
  • Wiktoria Kalara – klasa VIII (9. miejsce)
  • Kinga Dopierała – klasa VIII (9. miejsce)

Wyróżnienia:

  • Jan Olszewski – klasa IV
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Maria Bednarczuk – klasa VII
  • Antonina Błaszczak – klasa VIII
  • Julia Plesiewicz – klasa VIII

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Mat” edycja XX organizowany przez JERSZ Łowcy Talentów:

Wynik dobry:

  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt

 

Konkursy wojewódzkie

 

Mazowiecki Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka - etap dzielnicowy

Laureaci:

  • Jeremi Mazurkiewicz – klasa I

Wyróżnienie:

  • Ewa Benczak - klasa VI

 

Mazowiecki Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży  „Maska”

III miejsce:

  • dla uczniów szkolnego koła teatralnego pod kierunkiem pani Anny Trębickiej za spektakl „Bombka babci Zilbersztajn”

Wyróżnienia indywidualne:

  • Kuba Godlewska – klasa IV
  • Nina Mamot – klasa V
  • Ewa Benczak – klasa VI

 

Konkurs plastyczny „Jesteśmy cząstką przyrody” organizowany przez MDK Muranów

II kategoria wiekowa – klasy I-III:

Wyróżnienie:

  • Zuzanna Krasny – klasa II

 

Konkursy warszawskie i śródmiejskie

 

Konkurs teatralny zorganizowany w ramach XIII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów „Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz”

w kategorii klas I-III

  • III miejsce – „Brązowa Wena” dla grupy teatralnej „Baj” za spektakl „Do Betlejem", który wyreżyserowała pani Wioletta Jenderko

w kategorii klas IV-VII

  • II miejsce – „Srebrna Wena” dla grupy teatralnej „Grupa Szekspira” za spektakl „Bombki braci Zilbersztajn", który wyreżyserowała pani Anna Trębicka

w kategorii klas IV-VII

  • III miejsce – „Brązowa Wena” dla grupy teatralnej „Maskarada” za spektakl „Przyjaciółki", przygotowany samodzielnie przez uczniów: Barbara Wróż, Magdalena Rolska, Antonina Błaszczak, Emilia Marchwińska, Anna Benczak, Tomasz Chyliński

 

Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów (repertuar konkursu „Kiedy tworzę, czuję się wolny”)

kategoria – klasy 0-III szkół podstawowych:

1 miejsce - ZŁOTA WENA

  • Kinga Leśkiewicz - klasa I
  • Leon Chaczbabian - klasa I

2 miejsce - SREBRNA WENA

  • Karol Shahnazaryan - klasa II

3 miejsce - BRĄZOWA WENA

  • Wojciech Kłudkiewicz - klasa I

Wyróżnienia:

  • Ha Vy Nguyen - klasa I
  • Dawid Janus – klasa II
  • Jan Tryzybowicz – klasa III

kategoria – klasy IV-VI szkół podstawowych:

2 miejsce - SREBRNA WENA

  • Jerzy Zumbrzycki – klasa IV

 

Konkurs recytatorski zorganizowany w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów (repertuar konkursu „Wolność kocham i rozumiem”)

kategoria – klasy 0-III szkół podstawowych:

1 miejsce - ZŁOTA WENA

  • Aleksandra Wolska - klasa I

Wyróżnienia:

  • Szymon Sejdak - klasa I
  • Hanna Domańska – klasa II

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

  • Nina Wieczorek - klasa II

kategoria – klasy IV-VI szkół podstawowych:

Wyróżnienia:

  • Michał Młyniec – klasa IV
  • Maksymilian Niemirowicz-Szczytt – klasa VI

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:

  • Iga Wołek – klasa IV

 

XI edycja konkursu „Młody Ilustrator” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Muranów” (ilustracje do baśni wietnamskich)

Nagrody:

  • Marcel Strzemiński – klasa II
  • Filip Skulimowski – klasa III
  • Jan Tryzybowicz – klasa III
  • Michał Młyniec – klasa IV
  • Jan Olszewski – klasa IV
  • Ignacy Skłodowski – klasa IV

Wyróżnienia:

  • Maxymilian Tulimowski – klasa III
  • Jerzy Zumbrzycki – klasa IV

 

Konkurs plastyczny organizowany przez MDK Muranów w ramach IX edycji projektu edukacyjno-kulturowego „Nie ma muru na Muranowie” (Tematyka konkursu: „Zachwyceni krajobrazem i kulturą Wietnamu”)

I kategoria wiekowa – przedszkola:

Wyróżnienie:

  • Patryk Sobczak – klasa 0

II kategoria wiekowa – klasy I-III:

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Charkiewicz – klasa III

III kategoria wiekowa – klasy IV-VI:

Wyróżnienie:

  • Michał Młyniec – klasa IV

 

Konkursy wewnątrzszkolne

 

Szkolny konkurs ortograficzny „ŻUBR”

Laureaci:

  • Magdalena Skoczek – klasa I
  • Aleksandra Tarnas – klasa I
  • Aleksandra Wolska – klasa I
  • Wojciech Kłudkiewicz – klasa I
  • Rodryk Bolałek – klasa II
  • Sara Charazińska – klasa III
  • Zuzanna Tryzybowicz – klasa III
  • Ignacy Skłodowski – klasa IV
  • Jan Skłodowski – klasa IV
  • Kazimierz Ziółkowski – klasa V
  • Dominik Swieboda – klasa VI
  • Tymon Chlebicki – klasa VI
  • Mikołaj Gasparski – klasa VII
  • Tymon Skoniecki – klasa VIII
  • Kinga Dopierała – klasa VIII

 

Szkolny Turniej Szachowy

Grupa: klasa 0:

  1. miejsce – Antoni Lach
  2. miejsce – Michał Janus
  3. miejsce – Hanna Szykowna

Grupa: koło szachowe:

  1. miejsce – Wojciech Kłudkiewicz – klasa I
  2. miejsce – Rodryk Bolałek – klasa II
  3. miejsce – Jan Szykowny – klasa II