Osiągnięcia w konkursach

Konkurs plastyczny organizowany przez MDK Muranów w ramach IX edycji projektu edukacyjno-kulturowego „Nie ma muru na Muranowie”
(Tematyka konkursu: „Zachwyceni krajobrazem i kulturą Ukrainy”)

I kategoria wiekowa – przedszkola:
Wyróżnienie:
Miłosz Kobyliński – klasa 0
Mia Michnik – klasa 0

II kategoria wiekowa – klasy I-III:
Trzecia nagroda:
Nina Wawrzkiewicz – klasa I

Olimpiada OLIMPUSEK 2020 sesja zimowa z języka angielskiego

Laureaci:
Łucja Tarasewicz - klasa I (6. miejsce)
Natalia Tokarska - klasa I (6. miejsce)
Magdalena Skoczek - klasa II (5. miejsce)
Aleksandra Wolska - klasa II (15. miejsce)
Zuzanna Krasny - klasa III (8. miejsce)

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia 2020

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia” w kategorii klas I-III:
Hanna Sznajder – klasa III (14. miejsce)
Rodryk Bolałek – klasa III (15. miejsce)

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia” w kategorii klas IV-VI:
Karolina Gasparska – klasa VI (15. miejsce)

Wyróżnienie z tytułem „Eksperta Logicznego Myślenia” w kategorii klas VII-VIII
Anna Król – klasa VIII (13. miejsce)
Łukasz Sobczak – klasa VIII (15. miejsce)

 

XII edycja konkursu „Młody Ilustrator” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Muranów” (ilustracje do baśni ukraińskich)

Nagrody:
Dawid Janus – klasa III
Marcin Rzepka – klasa III
Marcel Strzemiński – klasa III

Wyróżnienia:
Ha Vy Nguyen – klasa II
Hanna Domańska – klasa III
Natalia Swieboda – klasa IV

Konkurs literacki zorganizowany w ramach XIII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów (repertuar konkursu „Miłość i nienawiść”)

kategoria – klasy IV-VI szkół podstawowych:

Wyróżnienie:
Natalia Chlebicka - klasa IV

Konkurs recytatorski zorganizowany w ramach XIII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów (repertuar konkursu „Miłość… Nienawiść…”)

kategoria – klasy 0-III szkół podstawowych:

Wyróżnienia:
Matylda Janiec - klasa 0
Aleksandra Kłopotowska - klasa I
Jeremi Mazurkiewicz - klasa II
Hanna Domańska - klasa III


kategoria – klasy IV-VI szkół podstawowych:

Wyróżnienia:
Maja Kalara – klasa IV
Julia Wikariak – klasa IV
Nina Chaczbabian – klasa VI
Łukasz Poncyljusz – klasa VI

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:
Ignacy Skłodowski – klasa V
Ignacy Ułanowski – klasa VI

kategoria – klasy VII-VIII szkół podstawowych:

Wyróżnienia:
Ewa Benczak – klasa VII
Agata Fabrowicz – klasa VII
Anna Król – klasa VIII

Specjalne podziękowania dla osób zauważonych i docenionych:
Igor Kita – klasa VII

Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach XIII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów (repertuar konkursu „Miłość… Nienawiść… Pomiędzy kontrastami”)

Kategoria – klasy 0-III szkół podstawowych:

  1. miejsce - ZŁOTA WENA

Michał Janus - klasa I

Rudolf Pełda - klasa II

  1. miejsce - SREBRNA WENA

Hanna Domańska - klasa III

Jakub Romanów - klasa III

 
Wyróżnienia:

Zofia Leśnodorska - klasa I

Kaja Rappe-Nimirska - klasa I

Leon Chaczbabian - klasa II

Zuzanna Krasny - klasa III

Marcel Strzemiński - klasa III