Wydarzenia

Dnia 20 września klasa druga z p. Elą Panek uroczyście powitała w szeregach naszej młodszej grupy wiekowej klasę 0. Uczniowie od początku mieli prawdziwe wyzwania. Zanim dotarli na miejsce, wspólnie z wychowawczynią p. Wiolettą Jenderko, musieli pokonać przygotowane przeszkody, czyli przejście po dywanikach tworzących drogę, przejście pod liną oraz znalezienie swojego imienia na tablicy. Następnie dzieci przedstawiły się wszystkim i odpowiedziały na pytania konkursowe dotyczące naszej szkoły. Kolejnym punktem spotkania było ułożenie puzzli – najlepszych ocen szkolnych. Zeróweczka zdała test na szóstkę!!! W dowód sympatii dzieci otrzymały drobne upominki. Na koniec klasa druga pożegnała wszystkich piosenką „A ja rosnę”. Cieszymy się, że mamy nowych, najmłodszych uczniów, przyjaciół i kolegów w naszej szkolnej rodzince!

Autor: Elżbieta Panek

Wydarzenia