Wydarzenia

4 października po raz kolejny braliśmy udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Za IX edycję tego dnia odpowiedzialni w tym roku byli uczniowie klasy trzeciej, którym pomagali wybrani uczniowie klasy piątej. Koordynatorkami akcji były panie: Elżbieta Szwarc i Dorota Wardacka. Niezwykłą i aktywna pomocą służyli rano rodzice klasy trzeciej, którzy wprowadzili do akcji mnóstwo porannego uśmiechu i poczucia humoru.

Akcja rozpoczęła się o godz. 7.30 w czasie, gdy rodzice przyprowadzali dzieci do szkoły. Dwie komisje pod okiem dwójki rodziców przeprowadzały egzaminy. O 8.10 odbył się apel społeczności szkolnej klas II-VIII przedstawiający harmonogram dnia, sposób odbywania się egzaminu, procedury sprawdzania i procedury sprawdzania testów. Następnie komisje udały się do klas, aby przeprowadzić egzaminy. Każda komisja wypełnione certyfikaty wręczała uczniom klasy, którą sprawdzała.

Po dwóch lekcjach był czas na dodatkowe zaliczenia dla tych uczniów, którym nie powiodło się za pierwszym razem.

Łącznie w tym roku w naszej szkolnej akcji udział wzięło 110 dzieci i 30 dorosłych. Certyfikat Eksperta tabliczki mnożenia otrzymały 83 osoby. Serdecznie gratulujemy!

Autor: Elżbieta Szwarc

 

 

Wydarzenia